Tähista oma sünnipäeva kummitustuuriga

Kes ei teaks klassikalist lauset – ööd on siin mustad. Nendel mustadel öödel on oma võlu. Nimelt siis on kõige parem aeg tulla Tallinna vanalinna kummitustuurile. Vanalinn nagu nimi juba ütleb ongi vana linn, kus on sajandite jooksul nii mõndagi juhtunud ja nii mõnegi inimese elutee on äkki lõppenud, kuigi eluraamatu järgi võiks veel aastaid elada. See on ka põhjus, miks osad kummitused näevad nii hirmsad välja, sest nii mõnigi neist ei ole nõus stsenaariumiga, mis nendega juhtus ning kui Sa vaid teaks neid lugusid, krigistaks sa ise ka suurest vihast ja pettumusest hambaid.

Sajandite vaates mööduvad aastad linnulennult, aga vaatamata sellele, ihkavad ka kummitused uusi elamusi, tuttavaid ja sõpru. Seega kui Sul sel pimedal aal on sünnipäev nign Sa soovid oma tavapäraste külalistele väikest lisa sajandite tagusest maailmast, siis kummitused ootavad Sind vanalinna oma sünnipäeva tähistama.

Kuna ööd on jätkuvalt mustad, tasub tuurile kaasa võtta taskulamp, sest seda reaalselt läheb ka vaja ühe iidse traditsiooni taaselustamiseks, mis avab korraks ajaakna sajandite tagusesse maailma. Ööd ei ole nii soojad kui päiksepaisteline päev, seega tasub soojalt end riidesse panna ja otseloomulikult mugavad jalanõud.

Kummitustuur on mänguline seiklus, kus ma Sind faktidega ei tapa, vaid pigem saad Sa kõike ise kogeda, kaasa teha ning tuuri lõppedes tead Sa, kuidas vajadusel vanalinnas kummitusi leida, kuidas nad Sind reaalselt aidata saavad ning kui Sinust üks päev peaks kummitus saama, on Sul nii mõnigi vajalik oskus juba olemas.

Vajalik info:

  • Tuur kestab  1,5-2 tundi, olenevalt kui vanad on osavõtjad;
  • Kokkusaamiskoht on Vabaduse väljakul, risti all, treppide juures;
  • Kuna ööd on pikad ja mustad, siis algusaeg on täpselt siis, mis Sulle kõige paremini sobib.

Mina ja kummitused ootame Sind oma sünnipäeva tähistama koos meiega.

Võta meiega ühendust – age@happydaystravel.ee või helista/kirjtua whats appi +3725208899

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s