Tähista oma sünnipäeva kummitustuuriga

Jõulud ja aastavahetus ning ka sõbrapäev on juba unustatud ning ees on ootamas külm ja pime aeg – veebruar ja märts. Kui Sul sel ajal on sünnipäev, tekib alati küsimus, kuidas tähistada seda erilist päeva? Mõnikord tundub, et kõik on juba tehtud ja kõikjal on käidud.

Tallinnas on hästi lahedaid muuseume, elamuskeskusi ja restorane, kus saaks sünnipäeva pidada, aga … Kuid kahjuks kõigil, keda peol näha tahaksid, ei ole covidi-tõendit, et uksest sisse saada ja halvimal juhul sünnipäevalapsel endal puudub see elupäästev paber. Aga ega pidu seepärast pidamata ei jää, tuleb lihtsalt leida alternatiivlahendus, kuhu kõik on oodatud ja keegi ei küsi kas qr-koodiga paber on tagataskus olemas või ei ole.

Kui sünnipäeva tähistada õues, siis tervisetõendit ei ole vaja, maski ei pea kandma ning kõik külalised on oodatud. Tallinna giidina kutsun Sind oma erilist päeva tähistama kummitustuuriga. Kuna ööd on mustad, tasub tuurile kaasa võtta taskulamp. Samuti ennast soojalt riidesse panna, sest oleme ikkagi pikemat aega õues ning usu mind, ühte uut  külmunud kummitust Tallinna vanalinna juurde vaja ei ole.

Kummitustuur on mänguline seiklus, kus ma Sind faktidega ei tapa, vaid pigem saad Sa kõike ise kogeda, kaasa teha ning tuuri lõppedes tead Sa, kuidas vajadusel vanalinnas kummitusi leida ning kui Sinust üks päev peaks kummitus saama, on Sul nii mõnigi vajalik oskus juba olemas.

Vajalik info:

  • Tuur kestab  1,5-2 tundi, olenevalt kui vanad on osavõtjad;
  • Kokkusaamiskoht on Vabaduse väljakul, risti all, treppide juures;
  • Kuna ööd on pikad ja mustad, siis algusaeg on täpselt siis, mis Sulle kõige paremini sobib.

Mina ja kummitused ootame Sind oma sünnipäeva tähistama koos meiega.

Võta meiega ühendust – age@happydaystravel.ee või helista 5208899

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s