Hunter Killers. Operatsioon “Hunter Killer”

Sõjafilmid ei ole tavaliselt minu teema, aga see film mulle tõsiselt meeldis, juba avakaader, kus sa näed üüratut jäämerd, veealuseid veepanku ja allveelaeva. Sisu nii väga utoopiline ei olegi  – tegu Usa ja Venemaaga. Alati leidub egomaniakke, kes tahavad maailma valitseda ning armeejuhina, tühja sest presidendist, kui mina tahan sõda, siis saagu sõda. Kui vaja selle nimel omasid tappa, siis teeme ära, sest sõda on ju ülimeesmärk.

Enamus filmi on vee all USA allveelaevas, kus uus komandör on pardal ning tegevus toimub venemaa territoriaalvetes, kuss ellu jääda ei olegi nii kerge. Kassi-hiire mäng, aga millegipärast rollid ei vahetu ning elu on kogu aeg ohus. Ülimeesmärk on sõda ära hoida ning kui seda ei suudeta, siis tuleb süüdistus Venemaa poolt, et teie varastasite me presidendi ja tapsite ta ära. Põhimõtteliselt ükskõik, mis käigu teed, väikegi vääratus ja pihtas-põhjas.

Väga palju on küsimus lojaalsuses – kas meeskond kuulab oma komandöri ning kuidas on kuulekusega siis, kui käsk tuleb vee alt eks komandörilt.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s