Suur võluvägi. Elizabeth Gilbert

Kuidas leida endas üles inspiratsioon ja teha seda, milleks sa loodud oled? Raamat räägib tema enda teekonnast, kuidas saada kirjanikuks ning milliseid takistusi me ise inimestena oma unistuste teele lükkame.

Idee püüdmine – midagi, mida iga üks on võibolla korra elus tundub. Tuleb kuskilt ja tegelikult ei tea kust, mõni geniaalne idee, mida tuleks ellu viia. See nagu pulbitseb su sees ja sul ei jää muud üle, kui see ära teha, isegi kui see tundub ebarealistlik või kohati lausa utoopiline. Kui sa mökutama jääd või kahtlema, siis idee võib mujale minna ja järgmist keha endale otsida ning varsti sa kuuled, et keegi tegi selle teoks.

Teine hea soovitus oli see, et kui sa oled langenud apaatiasse ja tundub, et midagi enam luua ei suuda, ühtegi head ideed ei tule, siis ei tasu lakke sülitama jääda, vaid teha midagi muud loomingulist, sest millegi muu loomingulisusega tegelemine, avab tegelikult kanalid ja sul on võimalus jälle luua.

Alati tasub uutele asjadele minna vastu kartuse ja õhinaga ning mitte mõelda, et õige looja peab kõigepealt märterlikult kannatama ning alles siis on võimalus midagi suurt luua.

  • e9789985337851
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s