Supervana seiklused. R. Bianchi, E. Dami, G, Ferrario.

Kui sa soovid teada, mida teeb jõuluvana siis, kui ta parasjagu ei meisterda mõnele lapsele kiikhobu või ei seo kingile paela peale ning ei söö ka kreemikooki, siis just see raamat on mõeldud sulle. Jõuluvana nimelt on sel hetkel Supervana, sellises ilusas punases kostüümis ning sõidab appi oma imesaaniga, mida juhib tema paremkäsi põhjapõder Rendy, lastele, kes abi vajavad. See imesaan on just selleks missiooniks loodud, nii et kui Supervana on sihtkohas, siis saan muutub võluväel nähtamatuks ning tekib vaatevälja tagasi, kui ülesanne täidetud on.

Kindlasti õpetab see raamat ka vanduma põhjanaba murrakus.

Alati kui on kuskil näha telefoniputkat, tasub hoolega ringi vaadata, et ega kuskil lähedal ei ole pingviine, sest millegipärast neile meeldib seista järjekorras ja just nimelt telefoniputka ees.

Omapärane lugu jõuluvanast, kes  armastab kreemitorti,  teeb ise mänguasju ja vannub, kui asjad ei ole nii nagu võiks. Humoorikas raamat, täitsa sobiv jõuluaegne lugemine kõigile, kel meeldib teada saada natuke rohkem jõuluvana elust-olust Põhjanabal.

download

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s