Lahutamatud, Indivisible, Indivisibil

Daisy ja Viola, siiamikaksikud, kes elavad Castel Vultornos, maailmas täis vastuolusid, kus kohtuvad rikkus ja vaesus, itaallased ja mustanahalised.

Siiamikaksikud, kes on külgepidi üksteisega ühendatud, ühtegi organit nad omavahel ei jaga, aga vereringe on ühine, et kui üks sööb kooke, siis teisel on süda paha. Kuna nad on harukordne nähtus ja lisaks kõigele oskavad laulda, on vanemad teinud neist müügiartikli, mida parseldatakse maha kõigile, kui ainult võimalus tekib, ise niimoodi laste arvelt rikastudes.

Tüdrukud, kellest üks on tõsiselt religioosne ja teine pigem maailmale avatud, kuulevad võimalusest, et neid on võimalik üksteisest eraldada, kuid selleks on neil vaja 20 000 eurot. Teades isa arvepidamisest nende esinemiste teenistuste kohta, lähevad nad isalt raha välja nõudma, kuid siis selgub kurb tõsiasi, isa on raha maha kasiinos mänginud. Ka kirik ei taha neid aidata, sest uus rahakogumise kampaania on just õdede peale üles ehitatud. Viimases hädas pöördutakse mehe poole, kes väidetavalt ühte neist on ära armunud. Mis on selle abi pakkumise hind? Kas kaksikutel õnnestub oma eraldamise plaan ellu viia ja mis hinnaga?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s