Sa oled ka kole -You’re ugly too

Mõnusas mustas huumoris, pikitud värvilise sõnavaraga suhte draama, 11 aastase äsja orvuks jäänud Stacey ja tema ajutiseks hooldajaks määratud äsja vanglast vabanenud onu Willi vahel. Üksteise mõistmine, piiride kompamine, mida varjutab minevikust esile kerkiv saladus, miks ikkagi Will vanglasse sattus. 

Olukord muutub veelgi põnevamaks, kui öösel kostub treileri uksele koputus ja üks naine palub varjupaika, keda üritavad kätte saada kaks meest. Naine pakub ennast tänutundest Staceyle koduõpetajaks, sest kohalik kool ei aktsepteeri tüdrukut, kuna ta kirjutas kooli sisseastumispaberitesse liiga ausaid vastuseid. Stacey näeb selles naises märki ja see muudab ta onu elu totaalselt. Kui veel juurde arvestada narkootilised tabletid, mida üks võtta ei taha ja teine suure rõõmuga võtab, siis mis muud kui üks suur segapudru sellest kõigest välja tuleb, aga siiski  tuletab meelde, et kõige väärtuslikum siin elus, on su enda perekond, ükskõik kui äpardunud see ei tundu parasjagu. 

Filmi parim anekdoot – mees läheb arsti juurde ja uuringute tulemusena saab teada, et tal on kolm kuud veel elada. Selle peale ütleb arstile, et ta soovib veel teist arvamust. Ok, ütleb arst, sa lisaks oled kole ka 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s