Ega tarkus mööda külgi maha jookse …

Naiivselt arvasin ma, et me kooli territooriumil elavad ainult hulkuvad näljased koerad ja viis peidus olevat paabulindu, keda ma siiani näinud ei ole. Aga üks hommiku millegipärast kõik osutasid haljasala poole ja siis nägin ka mina, et tegelikult me kollektsioon on hoopis suurem, kui ma loota võisin ning tegelikult on ka mürgised maod esindatud. Ma põhimõtteliselt kardan neid ja ma ei nõustu neid näpuga puutuma, rääkimata ümber kaela panemisest ja pildile jäämisest. Usbek üritas nõu anda, et kui kogemata oled sattunud liiga lähedale püütonile, siis tardu isegi kui ta ümber jalgade keerleb, sest mingi hetk ta kaotab huvi ja roomab minema. Aga kui jooksu pista, pidi ta õhuliikumise tõttu inertsist järgema. Ma vaikselt mõtlesin, et mul vist ei oleks närvi kivikuju mängida, ma pistaks punuma, isegi kui see oleks viimane koju jooks.

*******

Kui indialane küsimustele vastab jaatavalt, siis ta ei nooguta pead, vaid kõigutab seda üles-alla. Minu arvates lõpp kahtlane, jätab kuidagi ja-ei vahepealse tunde ja saa siis aru, mida ta täpselt mõtleb.

*******

Siin on lõpmatult huvitav reegel ööklubides. Tavaliselt tuleb sinna minna paarikaupa, sest uksel uuritakse, kus su paariline on. Küsisin, et miks nii naljakas reegel ja tegelikult seletus oli väga lihtne. Nimelt üksikud noormehed võivad ööklubides paare tüütama, ning üldsuse rahu huvides, eelistatakse seetõttu paare. Kui hindadest rääkida, siis 500 ruupiat on nägu – 1 euro on umbes 66 ruupiat, kui aga noormees ikka üksinda sisse tahab minna, siis talle maksab see nali 2000 ruupiat. Alati on võimalus tasuta saada, selleks on vaja kedagi klubis teada ning see smukeldab sind tasuta sisse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s